Кога имате практична торба за да ги носите Вашите книги со себе, полесно е да се движите со стил – ова чувство е овозможено од страна на Out of Print, производителите на Излезени од печат маичките, кои во својот примарен принт ги имаат големите книжевни дела. Од оригиналниот 19ти век па се до Животинската фарма, овие торби од тежок памук содржат внатрешен џеб и рамно дно; но она што ги прави оригинални е нивниот принт. Произведени во Бруклин и достапни насекаде низ светот преку е-нарачки, по Ваш избор одат во пакет со нотеси, футроли и слични додатоци.

1 (1)

1 (2)

1 (3)

1 (4)

2 (1)

2 (2)

2 (4)

3 (1)

3 (2)

3 (3)

4 (1)

4 (2)

4 (3)

5 (1)

5 (2)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветската турнеја на кучето Оскар
Следна објаваПариска модна недела на висока мода | Валентино
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР