Во режија на Роб Кохен, со Тајлер Пери во главната улога, овој трилер – акција  ја раскажува приказната за  млад детектив –  Алекс Крос кој ќе се доведе до работ на неговите морални и физички граници, откако ќе навлезе во решавање на  случај поврзан со жесток сериски убиец, кој е специјализиран за мачење и нанесување болка.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМебел за миленичиња | Pet Lounge Studios
Следна објаваMarc Jacobs | Боксерски ѓердани
Афирмацијата на уметничките вредности обелоденети преку седмата уметност е нејзин печат врз креативната страна на животот. Во чекор со последните ажурирања од својата област, внимателно ја унапредува уметноста. Суптилното комуницирање преку музиката и користењето на мултимедијалниот приказ на уметноста ја прават непоправлив оптимист и трагач кон суперлативот од светски убавини.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР