Ако некогаш сте сонувале еден ден да ја запоседнете насловната страница на некое познато списание, да речеме дека имаме солидно решение за Вас: навлаки за перници како дел од едноставна постелнина која ќе Ви пружи чувство на ѕвезда на вечерта… Забавен подвиг кој назависно дали ќе го изберете за себе или за подарок, ќе предизвика сатисфакција и ќе Ве направи центар на внимание додека одмарате. Со можност да заблескате во Playboy, Vogue и дури Times, секоја вечер ќе спиете како медимска личност. Достапни on-line по цена од 39.99 $, бидете во тренд и бидете дел од славните и богатите!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДигитална пауза во срцето на Париз
Следна објаваLady Dior | втор дел
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР