Иновативен дизајн на перница совршена за спиење, попладневен одмор, заштита од утринското сонце и бучава или може да се користи како потпирач при гледање на вашиот омилен филм или седење на лап топ. Може да се купи во повеќе бои за 19,95 долари. Погледнете повеќе на видеото.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваAlexa Chung за Vero Moda
Следна објаваLady Dior | Фантазија
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР