Преслатка галерија на животни облечени во пижами. Ќе ве разнежнат и насмеат за посладок сон :) Уживајте.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРазиграна армија
Следна објаваLego мост
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР