Џон Бон Џови има нов дом .58-годишниот музичар издвои 43 милиони долари за прекрасна куќа во Палм Бич, Флорида.

Имотот се протега на површина од 930 m2, се наоѓа на самата плажа и има фантастичен поглед кон океанот. Куќата вклучува седум спални соби, седум бањи, сала за вежбање, винарска визба и голем базен.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава20 модели на костими за капење за стилски изглед на плажа
Следна објаваКои се најплатените Инстаграм инфлуенсери на светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ