Сите едвај го чекаме летото. Сезоната на сонцето, деновите на плажа, кратките шорцеви, излегувањето надвор и носењето шарени лакови за нокти.

Во продолжение погледнете дури 10 идеи како да експериментирате ова лето со ноктите на вашите раце и при тоа да изгледате апсолутно шик и модерно!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВкусен рецепт за пица
Следна објаваМода: Најдовме најубави комплети за стилска домашна облека!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР