Удобните комплети се совршен избор за домашна облека, а ние ги најдовме најдобрите за вас.
Со оглед на тоа што ќе поминеме многу пролетни денови дома, во центарот на нашата пролетна гардероба ќе бидат истакнати оние парчиња облека во кои ќе се чувствуваме најудобно. Секако, ние не мислиме на старите пижами, туку на модерни аутфити.

Наши омилени комплети во кои сакаме да ги поминеме деновите на самоизолација во нашиот дом …

 

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 идеи за летен маникир
Следна објаваКонечно завршена Десеттата симфонија на Бетовен со помош на вештачка интелегенција!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР