Сите ние сакаме да креираме во нашиот дом прекрасни катчиња, стилизирани софи и кревети кои толку пати сме ги гледале во списанија за внатрешен дизајн, особено сега кога целиот ден го поминуваме во нашиот дом.
Еден од наједноставните начини да ја преуредите вашата дневна или спална соба без да банкротирате е да додадете перници со различна големина, бои, текстури, обрасци и форми. На едноставен, но ефикасен начин, можете да создадете сосема ново опкружување во кое со задоволство ќе уживате.

 

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМакедонски познати лица во новата кампања на Моден Викенд Скопје
Следна објаваРијана е супер ѕвезда на насловната на i-D Magazine
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР