Повелете на кафе, ручек, работа, дружење, секој ден!

 95A9573
***

Оваа седмица:

13.01. // 20:00

Вечерва гледаме 7 кратки холандски филмови и гласаме за својот омилен.

shortcutz

17.01. // 17:00

Уживаме во новиот неодолив пакет по цена од 150 денари. Jадеме крцкав врап и пиеме Златен Даб.

1

17.01. // 22:00

Овој петок се враќаме на најдобрите македонски евергрини.

cover 8

18.01. // 21:30

Саботно дружење со поп-рок музика.

d g 2
***

Одберете некоја од нашите 5 соби за вашиот следен настан

newsletter

Погледнете ги на следниот линк.

***

Ви посакуваме убав ден!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБанана дрво е новото хит собно растение!
Следна објаваПатување: Стилски пасош!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР