Што ќе се најде во куферот, секогаш е женска дилема.

Усогласете ја сопствената личност со актуелните трендови на оваа сезона и направете вистински впечаток каде и да се наоѓате, на било која точка на планетата.

Инспирирајте се од нашата галерија …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрограма во Јавна Соба
Следна објаваVersace Pre-Fall 2020: црвена роза – романтична, страсна, мистериозна!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР