Завесите ни овозможуваат да создадеме домашна атмосфера во која ќе уживаме да престојуваме …
Сите ние сакаме да создадеме прекрасните сцени на раскошни дневни соби кои досега многу пати сме ги гледале во списанија за уредување на ентериерите.

Еден од најлесните начини да ја реконструирате вашата дневна соба без да банкротирате е да додадете завеси. Можете да создадете сосема ново опкружување на едноставен, но ефикасен начин.

Доколку барате инспирација, ви ги прикажуваме најубавите завеси од новата колекција на Zara Home.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИнспирација- нова романтика!
Следна објаваСе издава кралскиот апартман во Џајпур за хуманитарни цели!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР