Навистина ни е многу убаво на тераса ова лето

1

А внатре е свежо и е супер за работа

P1

Во вторник имаме предавање

studentski predavanja

А во петок е последниот afterwork за оваа сезона со формулата: бургер + пиво = 100 ден

burger 12 juli

Ве потсетуваме дека имаме 4 нови супер вкусни џин-тоници

p1

И секогаш добро мезе!

hrana news

Ти посакуваме пријатна работна седмица!

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник

СПОДЕЛИ
Претходна објаваGucci: луксузна декоративна колекција!
Следна објаваОтворено Fendi caffe во лондонскиот Harrods!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР