Неделна програма во Јавна Соба

01.- 05.07. // 08:30 – Young Engineers Summer School 2019 – Термин 3
И оваа седмица учиме со лего коцки.

2

04.07. // 09:30 – Комуникација и мотивација
Обука која е микс од наука, умешност, искуство и стручна експертиза за развивање на техники и вештини за личен и професионален раст и развој.

komunkacija

05.07. // 17:00 – Петок после работа
На ваше барање и овој петок ја имаме совршената комбинација
бургер + Златен Даб = 100 денари.

after
***

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник.

Ти посакуваме пријатна работна седмица!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕнтериер на неделата: One Bedroom Villa во Four Seasons Resort Bali!
Следна објаваHaute Couture фустаните се одлична инспирација за венчаници!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР