Како си го замислувате вашето катче за одмор, пријатно и комотно, со добра книга и чај?

Убава фотеља може да биде централен дел од дневната или спалната соба. Интересни модели, боја и добар дизајн на фотељата, ќе го направат вашиот дом совршен.

Експертите советуваат никогаш да не ги фрлате старите фотељи, особено оние кои биле наследени со генерации, бидејќи стилскиот мебел е секогаш посебен и може да се комбинира со модерен дизајн.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗдрав појадок со кокос!
Следна објаваOlivia Culpo е најубавата жена на светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР