Драги пријатели,

Задоволство ни е да ја споделиме со Вас актуелната состојба околу концертот на Лозано во Скопје.

 

Имено, како што и очекувавме, интересот е навистина огромен.

Влезници купуваат обожаватели од сите генерации, од најмлади до најстари и истите се продаваат речиси во сите градови од Македонија.

Па така, очекуваме салата да биде исполнета до последно место со фанови кои навистина долго очекуваа да го видат својот миленик таму каде што му е местото, на голема сцена и со солистички концерт во Скопје.

Влезниците се во продажба преку продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на Avalon.mk по следниве цени и категории:

 

ПАРТЕР- 500 денари

ФАН ПИТ- 800 денари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОревите и бадемите помагаат кај дијабетесот и здравјето на срцето!
Следна објаваВип ја одржа втората годишна конференција „Women in Digital“
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР