Организираш настан?

rooms

Навистина има многу причини зошто да го направиш во Јавна Соба!
Одбери ја просторијата која најмногу ти одговара на овој линк.

***

Неделна програма:

18.01. // 22:00 – Македонски Шлагери
И оваа година продолжуваме да ги пееме најубавите македонски хитови, на поткровјето на Јавна Соба.

slageri

19.01. // 19:00 – Отворен час со Кристина Леловац
Kако изгледа формалниот тренинг на актерите? Што е она што актерите го учат? Ако си љубител на театар, овој настан е и за тебе!

teatar za site
***

Отворени повици:

Young Balkan Designers 2019, за сите млади дизајнери!
Повеќе информации прочитај тука.

YBD

DJ Workshop, за љубителите на грамофони и музика!
Дозјнај ги сите детали на линкот.

djworksop
***

И секако, можеш да нѐ посетиш секогаш кога

ти се јаде нешто убаво!

rucek
***

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник.

Ти посакуваме пријатна работна седмица!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМагичниот Бали!
Следна објаваКорпи – практичен и декоративен елемент во домот!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР