Супер свирки и предновогодишно расположение на максимум!

dekemvri1
***

Оваа седмица имаме:

26.12. // 20:30 – Хуманитарна Забава X2
Хуманитарна забaва за собирање на средства наменети за деца кои живеат во социјално загрозени семејства.

humanitarna

27.12. // 21:30 – Четврток во Јавна Соба
Џез концерт со празнични вибрации.

cetvrtok - 4

28.12. // 17:00 – Петок после работа
Последен afterwork за оваа година, со одлична музика и наградна игра на винарија “Сковин”.

afterwork - 4

28.12. // 22:00 – Македонски Шлагери
Уживање во музиката Шпато, Маја Оџаклиевска, Васил Хаџиманов и уште многу наши легендари музичари!

29.12. // 22:00 – Сабота во Јавна Соба
Одбројување на последните денови од 2018 заедно со “Bandix”.

sabota - 4
***

Доаѓате на денска забава на 31ви?

denska novogodisna
***

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник.

Ти посакуваме пријатна работна седмица!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваVERSACE кампања за пролет 2019 година!
Следна објаваAlexander Wang: модна кампања – 1 Drop 2!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР