Поканети сте сите на роденденската забава на Скопје Сити Мол! Подароци за големи и мали!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваCalvin Klein – гумени ракавици кои го слават американскиот живот?!
Следна објаваУбавината на минималистичкиот стил пренесена од парот Магали Елали и Барт Киген
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР