Еколошки парчиња за осветлување, кои не се помалку популарни од оние минималистичките, скандинавските или бохо стиловите …

Додавањето на природни детали, ќе направи да се чувствувате во својот ентериер како на отворено, дури и во голем град, а една од најдобрите идеи за воведување на природата во внатрешноста на нашите домови се овие модели за осветлување, создадени од гранки и делови од стебла.

Ви презентираме некои од најдобрите примери за овој тип на осветлување, што може на секој ентериер да му даде уникатен и неповторлив изглед.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗа студената сезона набавете го најпопуларниот Teddy капут!
Следна објаваНова Versace колекција за пролет/ лето 2019 година!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР