Посеветени на квалитетот и на достапниот дизајн за сите луѓе од 1943 година, новиот каталогот на ИКЕА за 2019 година, ја слави различноста на нашите животи …

ИКЕА го претстави својот нов каталог, одбележувајќи ја својата седумдесет и пет годишнина.

Исполнет со нови продукти, инспирација за внатрешно опремување и паметни решенија за секој агол од вашиот дом, каталогот на ИКЕА е достапен овој месец во сите продавници.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФантастични идеи за идеално купатило во екстериерот!
Следна објаваЗдравствените придобивки од консумирање на хељда!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР