Летото е идеално време за креирање на сопствена спа бања во екстериерот.

Ако имате двор, имаме неколку  идеи за тоа како да создадете стилизиран простор за релаксација, а пред се да ве освежи за време на овие жешки летни денови, без нарушување на приватноста.

погледнете …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВечерва на Охридско лето – АМИРА ТРИО!
Следна објаваНовиот каталог на Икеа ја прославува 75 годишнината!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР