Летото е во полн ек и вистинско време е да додадеме малку повеќе боја и релаксирачко чувство во нашите животи …

Најлесниот начин да ги достигнеме нашите летни цели доаѓа од летната понуда на  H & M.

 Новата линија на текстил се заснова на тропското расположение, а нивните предмети се идеални за викендици, простори покрај базени или едноставно за додадвање на летна атмосфера во секое домаќинство.
Toа што е идеално co текстилот е што можете да гo смените со секоја сезона и нема да влијае премногу на вашиот буџет. А додавањето на сезонски додатоци со менувањето на годишните времиња доаѓа како идеално решение, посебно кога ќе се спореди со целосните промени на целиот стил.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваBeyoncé и Balmain креираа нова колекција!
Следна објаваМеѓународен моден илустратор и портретиста на славни уметници!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР