Лејзи бег, претставува комбинирано парче мебел – фотеља, столица со наслон, лулашка и многу повеќе …

Вреќата за седење е исклучително функционално и удобно парче мебел, погодна за сите помали и модерни ентериери, поточно, буквално за секоја соба, за внатре и надвор.

Сигурни сме дека овие што ви го претставуваме овој пат, ќе бидат идеални за комфор во вашиот дом.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСите придобивки од морската сол кои можеби не сте ги знаеле!
Следна објаваGucci не освојува со летните новитети!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР