Торбата Gucci GG Marmont, која изгледа како да е создадена во соништата, беше претставена …

Но сега, италијанската модна куќа ни претставува уште една нејзина итерација, која веќе ја собра својата база на нетрпеливи фанови кои едвај чекаат да си ја добијат сопствената – bucket торба.

Надворешноста е од кадифе во розови тонови со ефект на matelassé. Овој неверојатен моден додаток дефинитивно ќе биде ѕвезда на идните street style-стилски фотографии на познатите дами.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршени вреќи за седење во сите услови!
Следна објаваВо Grata ќе пронајдете парчиња гардероба изработени од Модал
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР