Вклучете го мермерот во кој било дел во ентериерот и додадете му убавина, стил и привлечност …

Ако сте заинтересирани за мермер, а сакате бои, зелениот мермер е полн погодок.

Зелениот мермер е најмодерен тренд за декорирање на внатрешниот простор.

Зелениот мермер е тренд кој може да се инкорпорира во било која соба во вашиот дом. Од садопери во кујната, мијалници во купатило, маси, ѕидови, подови, држачи за ламби – изборот е бесконечен.

Изборот на зелен мермер во тоалетот, ќе ги нагласи вашите други бели површини како ѕидовите или кабинетите во купатилото. Добар избор е, на пример, шармантен зелен мијалник со светилка и огледало во бронза.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКолекција за која сите жени сонуваме!
Следна објаваСКОПЈЕ СИТИ МОЛ И КОРЕА АУТО ТРЕЈД ВЕ НОСАТ НА ФИНАЛЕТО НА WORLD CUP 2018!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР