Скопје Сити Мол го има првиот потесен круг на потенцијални влогери. Откако на огласот за работа на соништата се пријавија 46 кандидати, Скопје Сити Мол преку вкрстени критериуми: број на лајкови, но и жири комисија ги селектираше најдобрите 10 потенцијални влогери.

Понатаму, следи задача за новата селекција од најдобри 5, а тоа е да се направи видео за забавните содржини на Сити Мол: куглање, игри, кино, ласер таг и сè што ќе им падне на памет на топ 10-те влогери.

Идниот влогер ќе ги има следните бенифиции:

  • Работен простор во модерно опкружување со софистицирана опрема;
  • Вклученост при носењето на одлуки за кампањите на Скопје Сити Мол;
  • Месечен хонорар;
  • Покана за сите премиери на кино проекции;
  • Ваучери за шопинг во локалите низ Скопје Сити Мол;
  • Ваучери за содржини за забава (куглање, аркадни игри, билијард, ласер таг …);
  • Билети за најдобрите настани во регионот (концерти, фестивали и сл.);
  • Професионален тим (стилист, ПР и сл.);
  • Личен возач

Повеќе информации на: http://skopjecitymall.mk/vlogger/

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗавршува првата музејска поставка вон музеј – “Жената во Македонија низ времето”
Следна објава10 градови каде не постои стрес!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР