Парис Хилтон наскоро ќе застане пред олтарот. 36-годишната Парис и актерот Крис Зилка се верија на годинешниов одмор во Аспен.

Парис на својот твитер профил објави, дека е возбудена заради веридбата со љубовта на нејзиниот живот и никогаш досега не се чувствувала толку среќна, безбедна и сакана. Изгледа дека Парис Хилтон ги исполни сите соништа.

Како што тоа се случува со светските ѕвезди, Парис Хилтон не импресионираше со голем број слики, почнувајќи од моментот кога Крис клекна и ја побара за жена, па се до прстенот кој посебно ни падна во око.

Големиот дијамант што ја краси раката на Парис Хилтон сигурно не е парче накит што може да остане незабележан. Се надеваме дека е добро осигурен и дека Парис нема да има воспаление на мускулите, бидејќи сепак, носењето на овој камен насекаде со себе и таа тежина, не може да биде лесна задача.

Во секој случај и тимот на Divian Arts им посакува многу среќа!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМало поткровје со исклучителен дизајн!
Следна објава5 златни парфеми создадени за подарок!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР