Прогнозите за 2018 година велат дека златото ќе биде добра инвестиција. Иако не станува збор за вистинско злато во случајот со овие парфеми, но секако се добра идеја за најдобар празничен подарок.

Миризливите шишенца отсекогаш биле добра причина за вистинска радост. Парфемите се традиционално еден од најподаруваните предмети, но исто така и најомилени  подароци.

За да го направиме вашиот избор полесен за овој Божик, подготвивме 5 златни парфеми кои идеално се вклопуваат во Божиќната идила и сигурно ќе бидат прекрасен подарок под елката, а после тоа и убав украс на тоалетната масичка.

Во галеријата ви прикажуваме 5 парфеми со кои нема да направите грешка, бидејќи се работи за вистински класици и најпосакувани мирисни задоволства.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпектакуларен веренички прстен за Парис Хилтон!
Следна објаваЗа својата среќа можете да и се заблагодарите на вашата сестра!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР