Ноќта на вештерките е дефинитивно еден од највозбудливите празници во светот. Мистерија, страв, хорор и многу многу слатки и забава. Сериозен натпревар има меѓу сите креативци кои сакаат да воодушеват со својата маска. Дали се работи за најстрашна, најиновативна или најубава, најважно од се е да остави голем впечаток. Ова се нашите фаворити!

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

Image may contain: 1 person, smiling, standing

Image may contain: 2 people, people smiling

Image may contain: one or more people and shoes

Image may contain: 1 person, close-up

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, phone

Image may contain: 1 person

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДесетте најпрестижни модни школи во светот
Следна објаваБоженствените пејсажи на Ty Newcomb
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР