Летни промоции

kokteli
slatko
Obrok na nedelata
***

Летни дружeња и музика

23.08. // 20:00 – Концерт! Fierce!

Sneek peak

26.08. // 22:00 – Saturday in Public Room

Saturday
***

Простор за конференции, обуки, семинари, работилници
и состаноци во Public Room

1 rabotilnica-01
СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп од 21 – 27.08.2017 година!
Следна објаваСвежи идеи: Еклектичен дизајн за купатило!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР