Се подготвуваме за Фестивал

dts
***

Дојдете да ве освежиме со коктел или смути

4
3
***

Ве покануваме на уживање во летните скопски вечери со џез музика

17.08. // 22:00 – Thursday in Public Room

c
***

18.08. // 22:00 – Friday in Public Room

p
***

19.08. // 22:00 – Saturday in Public Room

s
СПОДЕЛИ
Претходна објава7 модели на чевли кои секој маж треба да ги има!
Следна објаваЛуксузна оаза во Тунис!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР