За некои жени нема ништо поубаво од извонредно граден маж со тетоважи, изборот и не е така лош, нели?

Многу згодни и познати личности си направија тетоважи во знак на искажување на љубов кон своите партнери или своите деца, а ние издоивме 15 од нив, чии тела се потполно покриени со тетоважи.

Leni Kravitz

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

50 Cent

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Eminem

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

David Bekham

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Kleveland Kavaliers

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Justin Bieber

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Joel Madden

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

 

Hari Stajls

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Dwayne Johnson 

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Travis Barker

15 Seksi zvezda koje su prekrivene tetovažama

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБела кујна – спој на класиката со модерното!
Следна објаваКако да го уредите домот во скандинавски шик стил!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР