Со доаѓањето на потоплите денови, се почесто посакуваме да престојуваме на отворено…

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Без разлика дали се работи за тераси, дворови, балкони или градини, едноставно, го дочекавме моментот да ја отвориме сезоната за уживање под ведро небо и нежните сончеви зраци.

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Доколку имате потреба да го редизајнирате отворениот дел на својот дом, размислете да набавите нов мебел, кој со својот изглед додатно ќе ја акцентира убавината на природата, а и сезоната која е во тек.

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Компанијата Gandiablasco тукушто ја претстави својата нова колекција која ќе ги надомести сите недостатоци на вашиот екстериер и ќе ви помогне да уживате во секојдневието.

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeruSavršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

Savršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeruSavršena igra svetlosti i senke u vašem eksterijeru

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКара Делавињ во новата кампања за Магнум!
Следна објаваМакедонски дизајн на белградската сцена
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР