И ти можеш да работиш во нашиот бесплатен coworking прстор.

Coworking

Од овој викенд ви нудиме еден поинаков концепт на уживање во храна и пролетните денови…
А од денес нови оброци и попусти на Кликни јади.мк!

Gazpacho

20.05. // 14:00 – Mузика и храна
Поп. Рок. Фанк. Диско. Соул. Тераса. Храна. Вашата омилена пијачка.

may day Artboard 11 copy 3

21.05 // 14:00 -Музика и храна
Попладневно. Пролетно. Неделно. Дружење.

may day Artboard 11 copy

За следната забава која ја планираш, нашиот простор може да биде и твој.

Event space

Се подготвуваме. Патуваме. Разменуваме.

Romaninan Design Week 2017

rdw

Mikser Festival Belgrade

mikser

Очекувајте известување со уште настани следниот понеделник.
Се гледаме во Public Room!

1
СПОДЕЛИ
Претходна објаваСемејно дрво | Фото-проект
Следна објаваEllen De Weer for Gucci
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР