Звездата во подем, холандскиот модел Ellen De Weer е главната протагонистка во најновата колекција за очила за сонце за сезоната пролет-лето 2017 година.

Дизајнерот кој е потпишан на оваа луксузна колекција е познатиот Alessandro Michele, има за цел да го врати сјајот на 80те години на минатиот век.

Погледнете!!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPublic Room – оваа седмица
Следна објаваЛуксузна џунгла на Roberto Cavalli Home Interiors!
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР