Кога ќе помислиме на висечка лежалка, прва асоцијација ни е раскошно зеленило, мирис на свежо косена трева или можеби две палми и некој рајски пејсаж. Меѓутоа, тоа не значи дека ова парче мебел не можете да го вклопите внатре во вашиот животен простор.

Viseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domu

Оваа лежалка во станот ви е неопходна и веројатно тој простор на подобар начин можете да го искористите…но лежењето и одмарањето  на висечка лежалка ви дава посебно чувство на мир и спокој.

Viseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domu

Висечките лежалки во ентериерите станаа популарни последниве години и претставуваат одлична алтернатива на софите. Идеални се за создавање на пријатно катче за уживање во домот, кој подеднакво ќе го сакаат децата и возрасните.

Viseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domuViseće ležaljke – sjajan dodatak u svakom domu

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Gingham“- здолништето ги освои сите!
Следна објаваНови најлуксузни вили во Дубаи!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР