Сите ние на крај од денот сакаме да се релаксираме во своите спални соби, да побегнеме од сѐ…и мирно и опуштено да се препуштиме на топлиот и удобен кревет, заедно со својот партнер. Спалната соба за многумина е омилен дел од домот.

Освежете го домот оваа пролет, со нов кревет во спалната соба. Искористете ги големите попусти во престижниот Југоекспорт стил и внесете нова свежина, квалитет и мода во вашата спална соба. Квлитетниот кревет не е само место за спиење, тој е многу повеќе од тоа.

Ви ја презентираме понудата која не се пропушта, на кревети за спални соби во Југоекспорт стил по намалени цени:

Тапациран кревет со 4 фиоки – со вклучен латофлекс

Нова цена со попуст 30,200.00 ден.  37,750.00 денари

Нова цена со попуст 43,391.00 ден. 56,353.00 денари

 
Нова цена 18,900.00 ден. 21,000.

48,067.00 ден. 56,550.00 ден.

20,623.00 ден. 27,498.00 ден.

14,500.00 ден. 18,125.00 ден

25,200.00 ден. 31,500.00 ден.

8,400.00 ден. 10,500.00 ден.
Тапациран кревет Арт.Х-Фле со вклучен латофлекс и со димензија 200х160см.
16,800.00 21,000.00 ден.

18,096.00 ден. 22,620.00 ден.
СПОДЕЛИ
Претходна објаваTopshop има нова колекција за невести!
Следна објаваМодерен стан во Париз!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР