Британскиот моден бренд Topshop, лансираше потполно нова линија на венчаници. Колекцијата се состои од прекрасни модели за невести како и нејзините деверуши. Поточно, во продажба се пуштени 5 лимитирани венчаници и 25 модели за деверушките.

Нам, најмногу ни се допаѓаат сатенските слип фустани како и тоалетите со волани и цветни принтеви. Со фустаните, Topshop креираше и долен веш, чевли и модни додатоци, а оваа нова колекција од средина на месец април, ќе може да се нарачува и online, како и во одбрани продавници. Во нашата галерија, погледнете ги моделите од најновата Topshop Bride колекција. Кој знае, можеби и вас ќе ве инспирира за сопствената венчаница!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГеометриски шољи и тацни инспирирани од Баухаус движењето!
Следна објаваИзвонредна пролетна понуда на кревети во Југоекспорт стил со намалени цени!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР