Направи сам! Едноставен начин како да разубавите еден дел од вашиот sид!

Денес преку интернет можете да си нарачате се што ќе посакате. Налепници за вашите sидови, се продаваат во сите подобро снабедените продавници. Ние ви предлагаме сами да си направите сопствени пораки и знаци за вашата соба. Тоа е најлесно да се направи со четка и боја или со лепенки. Тоа го оставаме на вас.

Во нашата галерија ви предлагаме неколку инспиративни знаци со пораки!

ТЕ САКАМ

ДЕВИЦА

МАЖ И ЖЕНА

СРЕЌА И ДОЛГ ЖИВОТ

ВАГА

БИК ОВЕН

ШИВА

ГАНЕШ

КРСТ

МОЛЕЊЕ

КОСМИЧКА ПЕПЕРУТКА

КЕЛТСКИ ПЕНТАГРАМ

СПИРАЛА

КРИН

ОМ

АСТРОЛОШКИ ЧАСОВНИК

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБои во собата за дневен престој!
Следна објаваНовиот Generator Hostel е исполнување на сонот на сите патници!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР