Emmа Watson како Belle, глуми во долгоочекуваниот филм ” Убавицата и sверот”. Денес имаме нова, одлична вест – ви го претставуваме првиот службен trailer, за кој интернетот “гори”. Фотографиите се објавени минатата недела во Entertainment Weekly, каде можете да најдете се за главните ликови кои ги обожуваме од детството, а од денес, можете да уживате во магичниот trailer – повторни и повторно.

Премиерата е закажана за 17 март 2017 година!

belle-gold-dress-emma-watson-beauty-and-the-beast-11-1 beauty-beast-2017-movie-images

 

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНа Скопје му се случува Skopje Design Week по шести пат
Следна објаваНајубава жолто-сина комбинација во домот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР