Доколку и вие припаѓате на групата невешти луѓе, не можете да исецкате лук без притоа да го засечете прстот, лесно се повредувате, или мобилниот секогаш ви паѓа од раце, овие се совршени производи за вас…погледнете….

Чувар на прстите од медицински челик кој ги чува прстите од исекотини и бактерии

Пластика за аглите од креветите – за да ги сочуваме прстите на стапалата од силни болки

page6-5

Држач за фен – за да го намалиме ризикот во контакт со вода

page5-6

Цврста маска за мобилен – која го штити мобилниот од паѓање и оштетување

page4-7

Чаша од која виното нема да се растури – совршена за ноќни дружења кога сите стануваат помалку невешти

page3-9

Комотни чорапи со гумена пета – за да се спречи лизгање и паѓање

page2-11

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајмодерни ранци за возрасни!
Следна објаваХороскоп од 29.08 – 04.09.2016 година!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР