Редизајнот на старото 100 годишно училиште во Newport, вклучи 13 станови со историјски карактер. Во дизајнот вклучени се бројни елементи од архитектонски интерес, вклучувајќи ги дрвениот под, изложените дрвени и метални греди, како и изложените цигли кои придонесуваат за природниот шармантен карактер на просторот.comfy-couchescondo-reno

Бидејќи плажата се наоѓа во близина на станбениот компелкс, атмосферата од плажата е пренесена во ентериерот, па така имаме прилика да видиме украси како што се морските sвезди и едрилици на полиците во дневната соба, додека во купатилото има фотографија со море и песок.
accessories
kitchen-2exposed-beams-1brick-another-angleoctopusexposed-brickbedroom-1beach-photo

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВенчален фустан кои сите невести го сакаат!
Следна објаваКога детскиот цртеж ќе стане накит!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР