Еве го венчалниот фустан кој е најмогу следен на социјалните медиуми, за кој сонува секоја идна невеста – совршен за венчавка на отворено и венчавка на плажа. Чини “само “- 1.870 долари. Во нашата галерија можете да го погледнете од секој агол.

Овој прекрасен венчален фустан е дело на австијскиот бренд Grace Loves Lace.

Дизајнот на венчалниот фустан “Hollie 2.0. е елeгантен, има низок отвор на грбот, долги ленти кои нежно паѓаат по рамената и рачно сошиена француска свила која го прави фустанот единстевен и прекрасен.

1471133406-syn-elm-1471130629-gll-hollie-20-25-1067x1600 1471133408-syn-elm-1471130743-hollie20-2-1067x1600 1471133410-syn-elm-1471130789-hollie20-3-1067x1600 landscape-1471133105-hollie-2 gll-hollie-20-1067x1600 gll-hollie-20-20-1067x1600 1471133413-syn-elm-1471131050-gll-hollie-20-11-1067x1600 1471133415-syn-elm-1471131129-gll-hollie-20-88-1067x1600

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБенефитот од црвеното вино
Следна објаваСтаро училиште претворено во прекрасен станбен комплекс!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР