Weltevree Dutchtub е мобилно џакузи, со своја печка на дрва и може да патува со вас каде сакате. Елегантната преполовена сфера тежи околку 70 кг. и можете да ја наполните со 171 литри вода, во која може да уживаат комотно 4 личности.

Спремањето на Dutchtuba за употреба, потсетува на припрема за камин – едноставно запалете го огнот, покријте ја кадата  и редовно мешајте ја водата. Така не мора да се грижите за електониката или стравот дека ќе ве фати струја. Овој мобилен џакузи е погоден за сите ситуации, патување (можете и на точак да го ставите), и за зима кога ќе ви го зголеми имунитетот.weltevree-dutchtub-1 weltevree-dutchtub-2 weltevree-dutchtub-3 weltevree-dutchtub-4weltevree-dutchtub-5weltevree-dutchtub-6weltevree-dutchtub-7

weltevree-dutchtub-8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваChristian Louboutin најавува glam-rock есен!
Следна објаваОвие пет намирници не ги држете во фрижидер!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР