Денес решивме да ви прикажеме нешто што ќе ве наполни со љубов и ќе ви даде мотивација за убав почеток на неделата. Еден татко снимил кратко видео во кое танцува со својата шестгодишна ќеркичка на најновата песна од Џастин Тимберлејк, “Can’t stop the feeling”. Мало потсетување дека времето поминато со семејството е најважно, како и дека никогаш не треба да заборавиме на детето во себе, туку едноставно да се опуштиме и да уживаме во животот и во она што навистина нè прави среќни. Среќата е сепак во малите, секојдневни работи.

1 2 3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПриватен авион со кровни прозори и цена од 53 милиони долари!
Следна објаваStone Bridge Suites – хотелски третман во домашен амбиент!
Креативната страна на животот под поинаков агол, каде важи правилото "less is more" е она што го опишува овој член на креативното семејство. Со оптимистичен пристап и позитивна енергија, сиот труд го насочува кон доброто и инспирацијата, кон вистинските вредности; како што е уметноста и квалитетниот креативен израз. Со поедноставување на животот, стои рамо до рамо со останатите креативци во тимот на Divian Arts.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР