Примамливите сензуални мириси кои запалените свеќи ги шират, предизвикуваат спомени од емоции и далечни дестинации. Тие создаваат атмосфера која ни е удобна и би требало да не опушти и релаксира. Денешните мирисливи свеќи имаат магични формули од скапоцени природни состојки и дизајн кој е уметнички.

Овие мирисливи свеќи, ни го обвиткуваат телото и умот со благородното чувство на внатрешна хармонија и мир. Дома или далеку, свеќа со парфимиран мирис од нежни ноти на лаванда, ирис и други ни го врќа расположението.

BGH79GJ_mk

BGC1SVS_mk

BGC1Y6B_mk (1)

BG-58HX_mk

BGH6XAR_mk

 

BGH7MHR_mk BGC1WL6_akBGC16R9_mkBGC1TWF_mkBGH7LDT_mk BGH7FJD_mk

BG-5L45_mk BGH6L3P_mk BGH83HX_mk

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПлисирани здолништа – тренд кој нема да сакате да го пропуштите
Следна објаваСовршен минималистички Instagram профил!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР