timthumbСигурно сте се нашле во една од овие ситуации..

Згуснат распоред на работа и никако не успевате да ја завршите работата во банка во рамки на нивното работно време…

Сакате да штедите, но не сте сигурни кога ќе Ви затребаат средствата. Со работно време и обврските, луксуз  е да посетувате банка секогаш кога треба да вложите или извлечете од Вашата заштеда особено до 16.00 часот…

Продложен викенд, Ви требаат евра да понесете со себе, а се што Ви е на располагање е платата во денари и заштедата во евра на штедна сметка…

МОДЕРНО, ПРАКТИЧНО И ДОСТАПНО 24/7

Повелете на тура во Зона 24/7 на ПроКредит Банка

Можнете да добиете услуга 24/7. Секоја услуга ја добивате за 2 минути.

Светли, модерни и удобни простории за разговор и совет од Вашиот професионален советник

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКои филмови би требало да бидат номинирани за Оскар 2016? Погледнете!
Следна објаваСликарството како најголема љубов | Максим Димитров
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР