Светското првенство во фудбал годинава ќе се одржи во Бразил, по втор пат, од 12 Јуни до 13 Јули. Бразил како домаќин со искуство, се покажа и во 1950. Оваа година Бразил во својата реклама ги воведе светските фудбалски имиња како Messi, Neymar и Ronaldo. Погледнете ја кратката релама и подгответе се за Светско!! :D

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Бесконечност
Следна објаваGolden Point | костими за капење ’14
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ