Богат колорит и мнооогу позитивни вибрации во каталогот за новата колекција костими за капење од Golden Point. Одберете го својот омилен костим. За среќно и шик лето :)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMessi, Neymar, Ronaldo | Бразил 2014
Следна објаваНајкреативните часовници на нашето време
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ